Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Sala nie tylko zabaw

Sala nie tylko zabaw

Wśród atrakcji, które Fikołki zaproponują mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska, znajdują się m.in. ścianka wspinaczkowa, wielopoziomowa konstrukcja do zabawy z torem przeszkód i labiryntem, boisko do piłki nożnej, tyrolka, kilka rodzajów zjeżdżalni, kącik malucha z basenem z piłkami.
- Zdecydowaliśmy się na otwarcie we Wrocławiu, ponieważ jest to bardzo rodzinne miasto. Do tej pory nie było tutaj wielu miejsc, w których można by spędzić miło czas z całą rodziną. Wierzymy, że rodzice docenią nie tylko naszą rozrywkową część oferty, ale także tę edukacyjną. Z myślą o nich będziemy regularnie organizować warsztaty kulinarne i młodego naukowca, programowanie i robotykę, zajęcia ogólnorozwojowe typu Gordonki, ale także cykliczne spotkania dla przyszłych i obecnych mam – wylicza Sylwia Kędzierska, menedżer Fikołków.

Warsztaty będą odbywały się w dedykowanych salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentów. Z myślą o rodzicach powstała klubokawiarnia z dostępem do Wi-Fi, w której dorośli zamówią świeżo parzoną kawę, zdrowy koktajl i przekąski. Menu dostosowane jest także do oczekiwań dzieci. Kawiarnia i sale tematyczne to także miejsce firmowych spotkań rodziców. Podczas gdy mama lub tata zajmuje się własnymi sprawami służbowymi, najmłodsi uczestniczą w warsztatach lub bawią się pod opieką profesjonalnych animatorów. W ofercie znajdzie się tzw. opieka indywidualna umożliwiająca rodzicom zrobienie zakupów we Wroclavii, w czasie których dziecko pozostanie w sali zabaw.

Dla jubilatów Fikołki stworzyły sale urodzinowe ozdobione w dowolnym motywie bajkowym. Imprezę w ramach przedsprzedaży można zamówić już teraz, a przy okazji zyskać atrakcje warte 400 zł: piniatę ze słodyczami, malowanie buziek, tautaże brokatowe, skręcanie balonów oraz wstęp na ściankę wspinaczkową.

Sala zabaw we Wroclavii zajmie około 700 m2, a całe wyposażenie spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem Zakładu Kontroli Placów Zabaw. Przyjazna przestrzeń Fikołków jest atrakcyjna dla firm organizujących integracyjne imprezy rodzinne, np. Mikołajki, Dzień Dziecka, bal karnawałowy.