Aktualności
newsletter

Wpisz swój e-mail, by dostawać
informacje o akcjach które organizujemy

Facebook Fikołki

lokalizacja
Zyskaj 250 zł dzięki przedsprzedaży urodzin

Zyskaj 250 zł dzięki przedsprzedaży urodzin

Voucher o wartości 250 zł można wykorzystać na dodatkowej atrakcje urodzinowe. Zrób rezerwację dla swojego dziecka już teraz.
Poniżej prezentujemy skrócony regulamin promocji dotyczący rezerwacji przyjęcia urodzinowego.

1. Promocja dotyczy rezerwacji imprez urodzinowych dokonanych w okresie 5 października – 29 października 2017, których realizacja nastąpi w okresie pomiędzy 18 października 2017 a 31 sierpnia 2018.

2. Voucher o wartości 250 zł można wykorzystać na dodatkowe atrakcje urodzinowe: malowanie buziek, skręcanie balonów, tatuaże brokatowe, piniata z cukierkami, animator w przebraniu pod warunkiem:

a)      dokonania rezerwacji w okresie podanym w punkcie 1,

b)      termin realizacji urodzin nastąpi w terminie wskazanym w punkcie 1, z zastrzeżeniem, że możliwe jest jednorazowe przesunięcie zarezerwowanego terminu o maksymalnie 14 dni kalendarzowych, jeśli Sala Zabaw Fikołki zostanie o tym poinformowana z 48 godzinnym wyprzedzeniem,

c)      Liczba uczestników imprezy urodzinowej będzie nie mniejsza niż 14 osób, a w przypadku, gdy na imprezie urodzinowej pojawi się mniej niż 14 osób i Klient nadal chce skorzystać z promocji, to ponosi on płatność za 14 osób,

d)      Przy dokonywaniu rezerwacji wpłacony zostanie zadatek w kwocie 200 zł.

3. Voucher realizowany jest przy dokonywaniu płatności końcowej za urodziny.

4. W przypadku gdy nie zostały spełnione warunki uprawniające od skorzystania z Promocji, Klienta obowiązuje odpłatność za dodatkowe atrakcje urodzinowe, zgodnie z aktualnym obowiązującym cennikiem.

Szczegółowe informacje są dostępne pod numerem telefonu: 500 200 200 wewn. 8.